Ognisko Baletowe Kołobrzeg

Wyjazdy

Wrzesień 9, 2011

Mediolan, Berlin, Paryż, Wiedeń, Rzym, Warszawa - jeździmy, oglądamy i podziwiamy. I oczywiście uczymy się! Ognisko Baletowe od początku swojej działalności proponuje wspólne wyjazdy do największych oper na świecie. Wyjazdy takie są organizowane na własny koszt uczestników. My służymy jedynie pomocą organizacyjną. Każdy z takich wyjazdów jest niezapomnianym przeżyciem. Czasami połączony jest ze zwiedzaniem zaplecza sceny, garderobami artystów, oglądaniem całego mechanizmu techniczno-organizacyjnego opery. Wyjazdy organizowane są autobusami lub samochodami prywatnymi. Pomagamy przy zakupie biletów przez internet i rezerwacji miejsc w hotelach. Traktujemy to jako działalność społeczną ludzi zakochanych w balecie i operze. Chcielibyśmy aby Państwo wraz ze swoimi dziećmi towarzyszyli nam w naszych przygodach z operą , bo to najlepszy naszym zdaniem sposób na zarażenie ich tzw. "kulturą wyższą".

Do tej pory byliśmy na baletach: Bayadera, Romeo i Julia, Manon (balet), Jezioro Łabędzie, Śpiąca Królewna , Dziadek do orzechów, Kopciuszek [Cinderella] i inne.

Jeździmy także na spektakle operowe: Traviata, Tosca, Czarodziejski flet, Włoszka w Algierze, Don Juan [Don Giovanni], Manon i inne.

Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa propozycje nowych wyjazdów.